2021 m. balandžio 19 d., Pirmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Televizija

*print*

Archyvas

 

2013-09-23Balsas, tapęs kūnu – LNK filmų garsintojas Eidvydas Stankevičius nusifilmavo „K11: komisarai tiria“

Atkuriamosios dokumentikos istorijose „K11: komisarai tiria“ sutiko dalyvauti LNK filmų garsintojas ir radijo laidų vedėjas Eidvydas Stankevičius. Jaunam vyrui kartu su kriminalinės policijos pareigūnais teko narplioti korumpuoto politiko ir narkotikų pardavėjo konfliktą. „Su kriminaline policija man reikalų turėti neteko, bet filmuojantis supratau, kad kriminalistas toks pat žmogus, kaip ir visi šalia esantys, tiesa, pats tokio darbo dirbti, ko gero negalėčiau, - nuoširdžiai prisipažįsta E. Stankevičius, - niekada nemėgau konfliktų, niekada nemėgau ginklų, nors rankose yra tekę laikyti ir automatą.“

2013-09-23Modernūs televizoriai: kaip pasiūlos džiunglėse rasti sau tinkamą?

Televizorių gamintojai nuolat atnaujina asortimentą, todėl įžengę į buitinės technikos parduotuvę pirkėjai neretai sutrinka dėl pasirinkimo gausos. Vartotojai pripažįsta, kad daugelis naujos kartos televizoriuose esančių funkcijų eiliniam pirkėjui dar sunkiai suvokiamos. O kokybę iki šiol neretai mėginama pamatuoti pinigais. Buitinės technikos ekspertai perspėja – didžiausias, brangiausias ir daugiausiai funkcijų turintis televizorius gali nuvilti, jei nebus atsižvelgta į pirkėjo poreikius. Kaip geriau suprasti ko, jums tikrai reikia ir ko ieškote?

2013-09-22„Lietuvos balsas“: kaip talentai nugalėjo patyčias

„Lietuvos balsas“ šeštadienį LNK eteryje buvo margas ir nusidriekė net iki Italijos. O kokybiškiausio ir populiariausio muzikos projekto scenoje pasirodę talentai sugebėjo perlipti patyčių sieną ir įrodyti, kad balsas yra galingesnis už žeminančius išvaizdos ar vidinių savybių vertinimus.

2013-09-21Vilniaus geto likvidavimo 70-osioms metinėms – E. Mildažytės dokumentinio filmo premjera (1)

Minint Vilniaus geto sunaikinimo 70-metį, pirmadienį, rugsėjo 23 d. 13 val. LRT televizija kviečia žiūrėti naują Editos Mildažytės dokumentinį filmą „Fanios Vilnius“, kuriame atskleidžiama holokaustą išgyvenusios Fanios Brancovskajos istorija. 91-erių Fania Brancovskaja vienintelė iš savo šeimos išgyveno holokausto siaubą.

2013-09-21Moters balsu uždainavęs Vaidas Bartušas užminė mįslę „Lietuvos balso“ mokytojams

Viena garsiausių ir prestižiškiausių pasaulio operų „La Scala“ – toks yra „Lietuvos balso“ dalyvio Vaido Bartušo, kurį LNK žiūrovai pamatė praėjusį šeštadienį, gyvenimo tikslas. Išgirdus, kaip ryžtingai 21-erių vaikinas taria šiuos žodžius ir pasiklausius jo dainavimo, galima patikėti, kad Vaidas savo svajonę iš tiesų gali išpildyti.

2013-09-20Grožiu pasaulį pakerėjusi „Misis Visata“ Vaida Ragėnaitė bandys sužėrėti savo patiekalais „Skonyje“

„Mane labai suintrigavo visai kitoks, visiškai naujas televizinis šou, - sako „Misis Visata 2009“ Vaida Ragėnaitė, dalyvausianti netrukus prasidėsiančiame didžiausiame kulinariniame šou „Skonis“ per LNK. „Geras skonis – tai ne tik maistas, bet ir gyvenimo džiaugsmas“, - šypsosi moteris.

2013-09-19„Auksinio balso“ miuziklų vakare – Evelinos Sašenko ir Ericos Jennings ašaros (2)

Vieninteliame Lietuvoje tikro garso vokalistų konkurse „Auksinis balsas“ šį šeštadienį – miuziklų vakaras, tapęs tikru išbandymu ne vienam dalyviui. Emocijų protrūkio skambant gražiausiems pasaulio ir lietuviškiems miuziklams nesugebėjo suvaldyti net tokios scenos vilkės, kaip Evelina Sašenko ir Erica Jennings. „Auksinis balsas“ –šeštadienį 21 val. per LRT televiziją. Vedėjai Andrius Rožickas ir Beata Tiškevič.

2013-09-19„KK2 penktadienyje“ susipjovė vienos „Kitokios“ ir kitokios „Kitokios“!

„Nedėkingos blondinukės“, „Pati sakei, kad kiekvienas „pirst“ yra reklama“, „Indrute, dokumentus reikia skaityti“, „Draudžiame Jums naudoti grupės „Kitokios“ pavadinimą“! Jau šį penktadienio vakarą 19.30 val. LNK laidoje „KK2 penktadienis“ nuskambės ne tik šios, bet ir dar žiauresnės frazės. Buvusios grupės „Kitokios“ merginos virto nesutaikomomis priešėmis ir pirmą kartą po barnio susitikusios LNK studijoje viešai išpylė buvusias savo paslaptis bei negailėjo karčių priekaištų viena kitai.

2013-09-19Estiškas požiūris TV1 „Pasivaikščiojimuose”: lietuviai mėgsta savo problemas

Intelektualus, bet kartu labai smagus ir vasariškas pokalbis su Rein Raud per TV1 šeštadienį 15.30. Na, galima įtarti, kad lietuviškai jis taip gerai kalba dėl to, kad jo žmona lietuvė... bet laidoje Reinas to neprisipažins.

2013-09-18„Dviračio šou“ siūlo premjerui įsteigti darbo grupę darbo grupių mažinimo klausimu  (1)

Ketvirtadienį, 20 val. BTV „Dviračio šou“ bus nusiteikę itin ryžtingai. Kūrybinė šios laidos grupė rado svarbų gyvenimo tikslą ir iš karto, ryžtingai, patraukė Vyriausybės link. Aišku, ne šiaip sau pasivaikščioti ar į politikus pasidairyti... BTV „Dviračio šou“ patraukė tiesiai pas visų ministrų pirmininką Algirdą Butkevičių su labai opiu klausimu.

2013-09-18Artūras Paulauskas „Valandoje su Rūta“ apie mirties bausmę: „Aš visada buvau už“

„Aš visąlaik pasisakiau už mirties bausmę. Tai daug ką sustabdo nuo žiaurių nusikaltimų“, - laidoje išklausęs šiurpaus nusikaltimo aplinkybes, pareiškė Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Artūras Paulauskas. Būdamas generaliniu prokuroru 1994 metais jis mirties bausmės pareikalavo „Vilniaus brigados“ vadeivai Borisui Dekanidzei. Dekanidzės sušaudymas tuo metu sudavė smūgį nusikaltėlių pasauliui. Vėliau mirties bausmė Lietuvoje buvo panaikinta.

2013-09-18Rosita Čivilytė ir Miss Sheep BTV laidoje „Yra kaip yra“ baisėjosi Raisos Šarkienės dainomis

Šį ketvirtadienio (rugsėjo 19d.) vakarą naujoje BTV laidoje „Yra kaip yra“ spindinti kaip Kalėdų eglutė Raisa Šarkienė pristato pirmąją savo dainą „Įsimylėjau“. Moteris prisipažins: tapti dainininke ji svajojo nuo vaikystės. Dabar jos svajonės pildosi.

2013-09-18Kauno „Žalgirio“ sezono atidarymas – tiesiogiai per LRT

Rugsėjo 30 d., pirmadienį, „Žalgirio“ arenoje įvyks nepakartojama krepšinio šventė. Naujojo sezono išsiilgę krepšinio gerbėjai galės išvysti ne tik Kauno „Žalgirio“ ir Kazanės „Unics“ dvikovą, bet ir įspūdingą Lietuvos čempionų komandos pristatymą. Tiesioginė transliacija iš Kauno „Žalgirio“ arenos prasidės 18.30 val. per LRT televiziją.

2013-09-18LNK pristato lenkišką „Komisaro Rekso“ versiją „Komisaras Aleksas“

„Komisaras Aleksas“ – tai lenkiška vieno paties populiariausių pasaulyje detektyvinių serialų versija, sukurta pagal fantastiškos sėkmės sulaukusį austrų ir italų „Komisarą Reksą“, sėkmingai rodomą 110 pasaulio šalių. Nenusakomo žavesio aviganio, persikėlusio iš Vienos į Romą, sumanumu ir nuotykiais žavisi net Kinijos televizijos žiūrovai. Serialas per LNK startuos šį sekmadienį ir bus rodomas šeštadieniais ir sekmadieniais 14 val.

2013-09-13Paskelbti konkursai licencijoms gauti

Lietuvos radijo ir televizijos komisija š. m. rugsėjo 11 d. paskelbė konkursą retransliuoti vieną televizijos programą Klaipėdoje per 45 TV kanalo skaitmeninę stotį, naudojantis UAB „Balticum TV“ teikiamomis siuntimo paslaugomis arba panaudojant savo turimus elektroninių ryšių tinklus

2013-09-11Garso režisieriui Petrui Lipeikai – devyniasdešimt

Rugsėjo 11 dieną Lietuvos kino legenda, garso režisierius Petras Lipeika švenčia 90-metį. Per savo 55 darbo metus Lietuvos kino studijoje bei Lietuvos nacionaliniame radijuje bei televizijoje Petras Lipeika, kurį ir dabar kai kurie garso režisieriai vadina savo Mokytoju, įrašė garsą trisdešimčiai lietuviškų meninių filmų, kelioms dešimtims dokumentinių filmų bei lietuvių kalba įgarsino kelis šimtus meninių filmų.

2013-09-10Beprotiškiausias TV3 naujo sezono šou – „Laikykis!“  (1)

TV3 tęsia naujo sezono staigmenas ir kartu kviečia laukti dar vienos premjeros: netrukus žiūrovams bus pateiktas solidus geros nuotaikos ir juoko užtaisas – beprotiškiausia laida „Laikykis!“ „Tai smagiausias gyvenimo nuotykis dalyvaujantiems ir linksmiausia pramoga žiūrovams, subursianti visą šeimą kartu prie TV ekranų“, – žada projekto kūrėjai, žinoma prodiuserių kompanija „TV Manija“, TV3 eteryje sukūrusi tokius superhitus kaip „X Faktorius“, „Lietuvos talentai“.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media