2023 m. lapkricio 29 d., Treciadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Televizija

*print*

Archyvas

 

2013-10-04Švęsdamas 10 metų gimtadienį TV1 pristato dešimt sezono naujienų

Spalio 10-ąją LNK grupei priklausantis kanalas TV1 pradeda naująjį televizijos sezoną, švęsdamas dešimties metų gimtadienį ir savo programoje pasiūlysiantis dešimt neeilinių programos premjerų.

2013-10-02LRT Kultūra žengia į dešimtąjį sezoną

Nurimus daugelio televizijų sezono atidarymų šurmuliui, naująjį – jau dešimtąjį – sezoną solidžiai pradeda televizijos kanalas LRT Kultūra. Kultūrai skirtas nacionalinio transliuotojo kanalas žiūrovams prisistato gerokai sustiprėjęs: LRT Kultūroje išvysime šešias autorines laidas.

2013-10-01Istorijos detektyvai“: ką iš tiesų žinome apie karalių Mindaugą?

Antrojoje „Istorijos detektyvų“ laidoje artėjantį sekmadienį bus ieškoma dingusios Mindaugo karūnos bei jo kapo. O taip pat nebus apsieita be meilės – kas gi buvo lemtinga Mindaugui moteris Morta?

2013-09-30Į LNK eterį grįžta „24 valandos“ su Giedriumi Leškevičiumi (2)

Į LNK televizijos eterį grįžta stulbinamo populiarumo sulaukusi laida „24 valandos”. Sutaikyti besiriejančius kaimynus, paprotinti girtaujančią daugiavaikę motiną, nušluostyti ašaras žmonos paliktam vyrui. Tokia „24 valandų” misija, kuri ir toliau džiugins LNK televizijos žiūrovus. Prie šio socialinio proekto vairo stos didelę patirtį televizijoje turintis žurnalistas Giedrius Leškevičius.

2013-09-29„Lietuvos balse“ – karšta mokytojų kova dėl talentų

Praėjusį šeštadienį populiariausiame gyvos muzikos projekte „Lietuvos balsas“ buvo išties karšta. Net keturi talentai atsuko visų LNK televizijos projekto mokytojų kėdes ir privertė juos kovoti tarpusavyje. Netikėti argumentai, karjeros pažadai ir žavesys – Merūnas Vitulskis, Donatas Montvydas, Katažina Nemycko, Inga ir Arūnas Valinskai naudojo visus įmanomus ginklus, kad palenktų svajonių balsus į savo komandą.

2013-09-27„Linksmoji knyga“ kviečia nerti į vaikų pasaulį

Kodėl rudenį medžių lapai tampa spalvoti? Kodėl žvaigždės danguje matomos tik naktį? Kaip pasigaminti nematomą rašalą slaptoms žinutėm perduoti? Koks lengviausias būdas išmokti hiphopo judesių? Šių ir dar daugelio vaikams svarbių dalykų pamokys nauja LRT televizijos laida „Linksmoji knyga“, kurios startas – jau šį šeštadienį 10 valandą.

2013-09-27LNK žiniose – nauja sporto vedėja Asta Žukaitė – Nalivaikienė

Jau šį penktadienio vakarą LNK televizijos 18.45 val. žiniose sporto naujienas praneš nauja vedėja – sporto žurnalistė Asta Žukaitė – Nalivaikienė. „Tai – žingsnis į priekį mano karjeroje, iššūkis ir kartu malonumas, atsakomybė prieš visus sporto gerbėjus. Nuo šiol dirbsiu didelio TV kanalo naujienų laidoje ir su nekantrumu laukiu pirmo susitikimo su žiūrovais“, - sako šio vakaro debiutui besirengianti Asta.

2013-09-27LRT sukurtose TV užsklandose savo tarmėmis prabyla garsūs Lietuvos žmonės

„Daug kas, žinot, juokauja – Šešupė – ne upė, suvalkietis – ne žmogus. Ale jei ne ta Marijiempolė, tai nei kas balses taisyklingai ištartų, nei mašinukių būtų kur nusipirkt, nei pinigučius kas mokėtų taupyt... Ale kad suvalkiečiai skūpūs, žinokit, grynų grynieusias mitas. Kai čia atvažiuosit, pamatysit, kad čia jūsų vakarykščiais barštukais niekas nevaišys. Ba čia mano tėviškė... – žavingai tęsdama balses, TV užsklandoje savo gimtinę – Suvalkiją – pristato Ugnė Galadauskaitė, LRT televizijos naujienų žurnalistė ir vedėja.

2013-09-27„Namai, kur širdis“ aktorius Jurgis Damaševičius: „Vaidinti kartu su žmona ne sunku, o be proto sunku!“

Filmavimo aikštelėje jie – meilužiai, atsitiktinai susipažinę ir spontaniškai puolę į vienas kito glėbį. Išjungus kameras jie vėl tampa vyru ir žmona, po darbo skubančiais pas tris namuose likusius vaikus. Vienas pagrindinių LNK serialo „Namai, kur širdis“ aktorių Jurgis Damaševičius sako nė neįsivaizdavęs, kad vaidinti su žmona bus taip sunku. Aktorių šeima galima išvysti pirmadieniais-ketvirtadieniais 18 val. per LNK rodomame seriale „Namai kur širdis“.

2013-09-26„Auksinio balso“ roko vakare šį šeštadienį – pirmasis iškritimas

Šį šeštadienį vieninteliame Lietuvoje tikro garso konkurse „Auksinis balsas“ griaudės rokas. Skambės tokių roko milžinų, kaip „Queen“, „The Cranberries“ ir „Whitesnake“ baladės, šiandien jau tapusios klasika, kurią atlikti labiau rizikinga, nei paprasta... Roko vakaras bus lemtingas vienam iš aštuonių projekte dalyvaujančių atlikėjų – mažiausiai komisijos ir žiūrovų balsų gavęs vokalistas paliks projektą.

2013-09-25Katažina Nemycko ir Inga Valinskienė nuo „Lietuvos balso“ dalyvio grožio neteko amo

„Pats sau esu panašus į Jurijų“, − lyginimo su garsiais pasaulyje dailiosios lyties numylėtiniais nemėgsta „Lietuvos balso“ dalyvis Jurijus Veklenko. Žiūrimiausia šeštadienio laida Lietuvoje – muzikinis projektas „Lietuvos balsas“ su naujais, dėmesį balsu ir žavesiu prikaustančiais talentais – jau šį šeštadienį 19 val. ir tik per LNK.

2013-09-25Profesorius A. Bumblauskas žinių turnyre mokosi žaisti „kryžiukus-nuliukus”

Filmuojant pirmąją šio sezono LRT televizijos viktoriną „Žinių riteriai ir damos“ jos dalyviai apstulbo: erudicija stebinantis istorikas, populiariausias Lietuvoje profesorius, viktorinos vedėjas Alfredas Bumblauskas iki šiol nebuvo žaidęs žaidimo, kurį žino kiekvienas mokyklinukas, o žaidimas atsirado dar Senovės Romoje. Nustebusiems kolegoms profesorius teisinosi: „Mes per pamokas žaidėm kortom, dar kartais laivus šaudėm… “ Žinių turnyras prasideda šeštadienį 18.30 val. per LRT televiziją.

2013-09-25„Lietuvos balsas“ nunuodijo „Romeo ir Džiuljetą“ jau per premjerą

Vienvaldis šeštadienio vakaro lyderis – toks yra LNK muzikinis projektas „Lietuvos balsas“, nuo kelio šluojantis visus konkurentus. Krepšinio šventės, muzikinių šou premjeros – „Lietuvos balso“ neįveikia joks kitų televizijų manevras. Praėjusį šeštadienį „Lietuvos balsas“ sutriuškino TV3 muzikinio šou „Romeo ir Džiuljeta“ premjerą rezultatu 7,5: 4,6 proc. (reitingas).

2013-09-24„Lietuva gali!“: medinių namų statytojui – Ilja Laurso patarimai apie verslą

Kas sieja rąstinų namų statybą ir informacines technologijas? Panašumų šiuose versluose yra daugiau nei skirtumų, teigia informacinių technologijų verslo žvaigžde vadinamas Ilja Laurs. Nors apie rąstus ir statybas sako mažai teišmanantis, jis nedvejodamas sutiko pusę metų savo patarimais padėti gimtajame Kaune įsikūrusiai medinių namų projektavimo ir montavimo bendrovei „Dreamhouse“. Verslo sėkmės istorijos – SEB banko ir LRT televizijos projekte „Lietuva gali” trečiadienį 21.30 val. per LRT televiziją.

2013-09-24Tikroji Bordžijų klano istorija per BTV

Jau šį trečiadienį BTV eteryje premjera – serialas „Bordžijos“ apie šeimą, kurios pavardė yra korupcijos ir žiaurumo sinonimas jau daugiau nei penkis šimtus metų. Ambicingas serialas apie šią žiaurią šeimyną, kurį apsiėmė kurti HBO, kompanija, kurianti serialus tik su kokybės ženklu, išleidusi tokius šedevrus kaip „Sopranai“ ar „Sostų karai“, žiūrovams pažada tikrą nuotykių kelionę – visos Renesanso meto peripetijos, intrigos, purvini Bordžijos šeimos planai. „Bordžijos“ – trečiadieniais – 23:30 per BTV!

2013-09-23„Šok!” projekte – aistros ir Dievo paieškos

Jau šį sekmadienį prasidedantis LRT nacionalinis šokio talentų konkursas „Šok!“ žiūrovams ruošia neįtikėtiną reginį. Projektas nustebins ne tik dažnam žiūrovui nežinomais šokių stiliais, bet ir spalvingais projekto dalyviais. Savo šokių studijoje dirbančią choreografę ir šokėją 42 m. Aidą į televiziją atvedė noras nebetūnoti kampe, o pasirodyti viešai ir pristatyti daugeliui nežinomą, o jai pačiai iš širdies gelmių išsiveržusį – liturginį šokį.

2013-09-23Balsas, tapęs kūnu – LNK filmų garsintojas Eidvydas Stankevičius nusifilmavo „K11: komisarai tiria“

Atkuriamosios dokumentikos istorijose „K11: komisarai tiria“ sutiko dalyvauti LNK filmų garsintojas ir radijo laidų vedėjas Eidvydas Stankevičius. Jaunam vyrui kartu su kriminalinės policijos pareigūnais teko narplioti korumpuoto politiko ir narkotikų pardavėjo konfliktą. „Su kriminaline policija man reikalų turėti neteko, bet filmuojantis supratau, kad kriminalistas toks pat žmogus, kaip ir visi šalia esantys, tiesa, pats tokio darbo dirbti, ko gero negalėčiau, - nuoširdžiai prisipažįsta E. Stankevičius, - niekada nemėgau konfliktų, niekada nemėgau ginklų, nors rankose yra tekę laikyti ir automatą.“
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media