2024 m. gegužes 30 d., Ketvirtadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Televizija

*print*

Archyvas

 

2013-10-11Specialioje „Alchemijos” laidoje – visas Dalai Lamos vizitas Lietuvoje

Dalai Lama neseniai nutraukė tradiciją, atvedusią jį į sostą – jis atsisakė politinės valdžios Tibete. Jis liko religiniu vadovu, kuris kalba apie dvidešimt pirmojo amžiaus budizmą – modernų, paremtą mokslu ir išsilavinimu, be prietarų ir prisirišimo prie pačios religijos dogmų. Sutapo, kad “Alchemijos” laida, skirta Dalai Lamai, yra penkiasdešimta. Ją žymime lotynišku skaičiumi “L”. “L” gali reikšti ir Lama. Šeštadienį 15.30 val. per TV1

2013-10-10Neregių pora priblokš LRT „Šok!“ projekto teisėjus

„Kaip jie sugeba orientuotis erdvėje, ir kaip „mato” šokių partnerį?" – priblokšti ką tik asistento už rankos atvestų į sceną, o po akimirkos – jau drąsiai šokusių neregių poros pasirodymo – klaus nacionalinio šokio talentų konkurso „Šok!“ teisėjai – Jūratė Sodytė, Gytis Ivanauskas, Birutė Letukaitė ir Dainius Žebrauskas-Skruzdėliukas.

2013-10-09Girmantė Vaitkutė: „Auksinio balso“ nugalėtojas turi būti visokeriopai įdomus

Jau šį šeštadienį „Auksiniame balse“ – didysis projekto iššūkis: opera! Kaip gražiausios operų arijos skambės populiarių dainininkų lūpomis? Visiems projekto dalyviams, išskyrus Liudą Mikalauską, opera – terra incognita... Tai pripažįsta ir Girmantė Vaitkutė, kurią kalbiname artėjant didžiajam „Auksinio balso“ iššūkiui: šį šeštadienį, akompanuojama simfoninio orkestro, ji atliks Gražinos ariją iš J. Karnavičiaus operos „Gražina“.

2013-10-09LNK įsigijo Izraelio televizijos formatą „Pašėlusios močiutės“ (VIDEO)

LNK televizija savo tinklelį netrukus papildys dar viena tarptautine TV sensacija – visiškai nauju, ką tik Izraelyje sukurtu formatu „Pašėlusios močiutės“ („Gran Plan“). Šį valandos trukmės humoristinį realybės šou sukūrė „Artza Productions“, bendradarbiaudama su 10-uoju Izraelio kanalu. Santykių problemos? Neturite draugų? Nekenčiate darbo? Nepavyksta padaryti karjeros? Mes turime močiutes, kurios pasiruošusios padėti.

2013-10-07Renata Mikailionytė nupūtė dulkes nuo eterio legendos

Spalio 7-ąją, penktąjį jubiliejų švenčianti “Lietuvos ryto" televizija pradėjo naują, kitokį ir kokybišką sezoną. Eteryje - net aštuonios premjeros, daugiau nei 30 informacinių laidų, daugybė naujų serialų, tarp jų - šį vakarą 19.50 val. startuojanti vokiečių veiksmo juosta “Kobra 12". Įsijungę šį kanalą 22.00 val. eteryje išvys dar vieną premjerą - Kristupo Krivicko dokumentinio laidų ciklo “Nusikaltimas ir bausmė" pirmąją dalį. Šiandien “Lietuvos ryto" televizijos eteryje naujai sužibės ir Renatos Mikailionytės žvaigždė.

2013-10-05Naujo TV1 serialo „Dūmas“ aktorių sąstatas kaičiamas kas dvejus metus

Dešimtąjį gimtadienį švenčianti moterų televizija TV1 pristato dešimt naujo sezono naujienų. Viena jų – BAFTA apdovanojimą pelnęs draminis britų serialas „Dūmas“ („Skins“), kuris bus rodomas pirmadieniais-trečiadieniais 23 val. nuo spalio 10 dienos. Šio serialo pavadinimas kilo iš cigaretinio popieriaus, angliškai vadinamo „skins“ (popierėliais).

2013-10-05LNK „Skonyje“ – virtuvės šefas Edmundas Končius

„Nežinau, kas bus tomis dienomis, kai filmuosiuos „Skonyje“, - šypteli Edmundas Končius, kuris anksčiau buvo vadinamas Don Edmundo, nes turėjo meksikietišką restoraną, kuris po skyrybų liko žmonai. – Matyt, tuomet „Blusynę“ teks atidaryti tik vakarais, po filmavimų“. Mat žymusis Edmundas, geriausiu virtuvės šefu pripažintas virėjas, neria dar į vieną gyvenimo avantiūrą – dalyvaus didžiausiame LNK kulinariniame šou „Skonis“.

2013-10-04Švęsdamas 10 metų gimtadienį TV1 pristato dešimt sezono naujienų

Spalio 10-ąją LNK grupei priklausantis kanalas TV1 pradeda naująjį televizijos sezoną, švęsdamas dešimties metų gimtadienį ir savo programoje pasiūlysiantis dešimt neeilinių programos premjerų.

2013-10-02LRT Kultūra žengia į dešimtąjį sezoną

Nurimus daugelio televizijų sezono atidarymų šurmuliui, naująjį – jau dešimtąjį – sezoną solidžiai pradeda televizijos kanalas LRT Kultūra. Kultūrai skirtas nacionalinio transliuotojo kanalas žiūrovams prisistato gerokai sustiprėjęs: LRT Kultūroje išvysime šešias autorines laidas.

2013-10-01Istorijos detektyvai“: ką iš tiesų žinome apie karalių Mindaugą?

Antrojoje „Istorijos detektyvų“ laidoje artėjantį sekmadienį bus ieškoma dingusios Mindaugo karūnos bei jo kapo. O taip pat nebus apsieita be meilės – kas gi buvo lemtinga Mindaugui moteris Morta?

2013-09-30Į LNK eterį grįžta „24 valandos“ su Giedriumi Leškevičiumi (2)

Į LNK televizijos eterį grįžta stulbinamo populiarumo sulaukusi laida „24 valandos”. Sutaikyti besiriejančius kaimynus, paprotinti girtaujančią daugiavaikę motiną, nušluostyti ašaras žmonos paliktam vyrui. Tokia „24 valandų” misija, kuri ir toliau džiugins LNK televizijos žiūrovus. Prie šio socialinio proekto vairo stos didelę patirtį televizijoje turintis žurnalistas Giedrius Leškevičius.

2013-09-29„Lietuvos balse“ – karšta mokytojų kova dėl talentų

Praėjusį šeštadienį populiariausiame gyvos muzikos projekte „Lietuvos balsas“ buvo išties karšta. Net keturi talentai atsuko visų LNK televizijos projekto mokytojų kėdes ir privertė juos kovoti tarpusavyje. Netikėti argumentai, karjeros pažadai ir žavesys – Merūnas Vitulskis, Donatas Montvydas, Katažina Nemycko, Inga ir Arūnas Valinskai naudojo visus įmanomus ginklus, kad palenktų svajonių balsus į savo komandą.

2013-09-27„Linksmoji knyga“ kviečia nerti į vaikų pasaulį

Kodėl rudenį medžių lapai tampa spalvoti? Kodėl žvaigždės danguje matomos tik naktį? Kaip pasigaminti nematomą rašalą slaptoms žinutėm perduoti? Koks lengviausias būdas išmokti hiphopo judesių? Šių ir dar daugelio vaikams svarbių dalykų pamokys nauja LRT televizijos laida „Linksmoji knyga“, kurios startas – jau šį šeštadienį 10 valandą.

2013-09-27LNK žiniose – nauja sporto vedėja Asta Žukaitė – Nalivaikienė

Jau šį penktadienio vakarą LNK televizijos 18.45 val. žiniose sporto naujienas praneš nauja vedėja – sporto žurnalistė Asta Žukaitė – Nalivaikienė. „Tai – žingsnis į priekį mano karjeroje, iššūkis ir kartu malonumas, atsakomybė prieš visus sporto gerbėjus. Nuo šiol dirbsiu didelio TV kanalo naujienų laidoje ir su nekantrumu laukiu pirmo susitikimo su žiūrovais“, - sako šio vakaro debiutui besirengianti Asta.

2013-09-27LRT sukurtose TV užsklandose savo tarmėmis prabyla garsūs Lietuvos žmonės

„Daug kas, žinot, juokauja – Šešupė – ne upė, suvalkietis – ne žmogus. Ale jei ne ta Marijiempolė, tai nei kas balses taisyklingai ištartų, nei mašinukių būtų kur nusipirkt, nei pinigučius kas mokėtų taupyt... Ale kad suvalkiečiai skūpūs, žinokit, grynų grynieusias mitas. Kai čia atvažiuosit, pamatysit, kad čia jūsų vakarykščiais barštukais niekas nevaišys. Ba čia mano tėviškė... – žavingai tęsdama balses, TV užsklandoje savo gimtinę – Suvalkiją – pristato Ugnė Galadauskaitė, LRT televizijos naujienų žurnalistė ir vedėja.

2013-09-27„Namai, kur širdis“ aktorius Jurgis Damaševičius: „Vaidinti kartu su žmona ne sunku, o be proto sunku!“

Filmavimo aikštelėje jie – meilužiai, atsitiktinai susipažinę ir spontaniškai puolę į vienas kito glėbį. Išjungus kameras jie vėl tampa vyru ir žmona, po darbo skubančiais pas tris namuose likusius vaikus. Vienas pagrindinių LNK serialo „Namai, kur širdis“ aktorių Jurgis Damaševičius sako nė neįsivaizdavęs, kad vaidinti su žmona bus taip sunku. Aktorių šeima galima išvysti pirmadieniais-ketvirtadieniais 18 val. per LNK rodomame seriale „Namai kur širdis“.

2013-09-26„Auksinio balso“ roko vakare šį šeštadienį – pirmasis iškritimas

Šį šeštadienį vieninteliame Lietuvoje tikro garso konkurse „Auksinis balsas“ griaudės rokas. Skambės tokių roko milžinų, kaip „Queen“, „The Cranberries“ ir „Whitesnake“ baladės, šiandien jau tapusios klasika, kurią atlikti labiau rizikinga, nei paprasta... Roko vakaras bus lemtingas vienam iš aštuonių projekte dalyvaujančių atlikėjų – mažiausiai komisijos ir žiūrovų balsų gavęs vokalistas paliks projektą.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media